X-MAS EVE ★ Świąteczne Granie ★ 25.12 Poniedziałek & 26.12Wtorek

poniedziałek, 25 grudzień 2017, 22:00

X-MAS EVE ⚠️ Świąteczne Granie ⚠️ Poniedziałek & Wtorek

Zapraszamy na najlepszą imprezę w mieście w Pierwszy oraz Drugi Dzień Świąt!

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku gdy wszyscy bliscy spotykają sie przy wspólnym stole wigilijnym, łamią sie opłatkiem, składają sobie życzenia przy blasku rozświetlonej choinki, a po skonsumowaniu 12 wigilijnych potraw wieczornej wieczerzy dnia poprzedniego, nadchodzi czas na SPALANIE Świątecznych KALORII ! Zapraszamy do świętowania w doborowym towarzystwie z rodziną i znajomymi przy, Waszej ulubionej muzyce do Retro Club exclusive & fashion !

Co dla was szykujemy?

➡️ Mad Fiddle (Skrzypce) 🎻
Skrzypce od zawsze były w centrum zainteresowania, ale przygoda z muzyką klubową zaczęła się dopiero po zakończeniu trudnych zmagań z klasyką. Łączenie bitów z subtelnym dźwiękiem skrzypiec stało się zajęciem nr.1. Rozkręcało się powoli, ale wkrótce został zauważony, doceniony i zapraszany na kolejne imprezy. Również lista DJ'i z którymi współpracował rośnie w oczach. Porcji niesamowitych wrażeń dźwiękowych dostarczają zbudowane na zamówienie 5-strunowe białe skrzypce - znak firmowy Mad Fiddle. Za sobą ma już 20 lat doświadczenia, dyplom muzyka instrumentalisty i skończone studia na katowickiej Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Muzyka, przy której najlepiej brzmi skrzypcowy live act to: house, vocal house i wiele innych odmian muzyki house'owej, pop, disco, oldschool, progressive, dance oraz najlepsze komercyjne hity.


➡️ Aretha (Saksofon) 🎷
Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec oraz Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w klasie saksofonu. Uczestniczka 4 edycji programu „Must Be The Music – Tylko Muzyka” w którym uzyskała 4 pozytywne opinie jury. Brała udział w wielu festiwalach – m.in. trzykrotny udział w Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym „Starzy i Młodzi czyli Jazz w Krakowie”, udział w Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym w Wilnie i Norymberdze a także w Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym w Krakowie, gdzie wystąpiła z kwartetem jazzowym Chapman Stick Ensemble. W 2000 roku brała udział również w IASJ –Międzynarodowym Zrzeszeniu Szkół Jazzowych w Paryżu.
W branży pracuje od 13 lat. Współpracowała w wieloma składami i muzykami. Ma na swoim koncie liczne koncerty zarówno w kraju jak i za granicą. Uczestniczyła w wielu sesjach nagraniowych – nagrywała m.in. dla zespołu „Millenium” czy „Albion”. W roku 2004 współpracowała z Michałem Wiśniewskim i grupą Ich Troje z którą zagrała dwumiesięczną trasę koncertową po Polsce. Z zespołem Meteopata wydała pierwsza długogrającą płyte „Muzycznie będzie ślicznie”. Obecnie zwróciła się w stronę muzyki klubowej - house, funky, r’n’b electro i wraz z Dj-ami tworzy coraz bardziej popularne Live Acty w klubach dancowych.

➡️ PØNY DISCØ / Katowice / Endorfina

➡️ Peters / UK / 🇦🇺

➡️ Fokus / Fokus Group

➡️ Micky Pate / Fokus Group

➡️ Romano

➡️ Elixir

__________________

★ KONKURS! ★ OGŁASZAMY KLUBOWY KONKURS! DO ROZDANIA 20 DARMOWYCH WEJŚCIÓWEK! JAK OTRZYMAĆ WEJŚCIÓWKĘ? PROSTE! WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE :

👍 WEZMĄ UDZIAŁ W WYDARZENIU
👍 DODA MINIMUM 300 ZNAJOMYCH DO WYDARZENIA
👍 NAPISZE PONIŻEJ POST "ZGARNIAM WEJŚCIÓWKE"
👍 UDOSTĘPNI to wydarzenie publicznie z dopiskiem "Święta w klubie Retro"

TE OSOBY BIORĄ UDZIAŁ W LOSOWANIU DARMOWEJ WEJŚCIÓWKI!

__________________

brought to you by:
Fokus Group
sprawdź na facebook